Отговори на: Експорт към AutoCAD блокове и раздробени линии

Начало Форуми Revit за Инсталации Експорт към AutoCAD блокове и раздробени линии Отговори на: Експорт към AutoCAD блокове и раздробени линии

#20275
Живко Митев
Отговорник

хм, явно аз съм в грешка. Пак пробвах да направя фамилия символ във символ и не се получи. Прегледах файла, от който съм извадил printscreen-a и се оказа, че горния контакт всъщност е само символ, а не моделна фамилия. Ще трябва да се потърси тогава, на какво основание фамилията за лампа от курса става на блок при експорта…