Отговори на: проблем с прозорец в многослойна стена 60см

Начало Форуми Revit за Архитектура проблем с прозорец в многослойна стена 60см Отговори на: проблем с прозорец в многослойна стена 60см

#19934
Живко Митев
Отговорник

Здравейте, в тази фамилия за прозорец отворът в стената е направен не с Opening, както е обикновено, а с Void Extrusion. Дебелината на Void-a не стига за цялата стена и затова не може да я пробие. Редактирайте фамилията, като маркирате прозореца и изберете Edit Family от менюто. Маркирайте Void-a в план (вижте прикачения файл) и за Extrusion Start задайте стойност например -100 вместо сегашната стойност -50.

Прикачени файлове:
You must be logged in to view attached files.