Currently Empty: 0.00 лв. (0.00 €)
Текущо състояние
Не е записан
Enroll in this курс to get access
цена
390лв. (199.40 €)
Започни
Видеозаписи от преминал курс
Това са записи от курса Revit за ВиК от 26.06.2023г. Безплатен темплейт и материали за курса може да свалите в първото видео от курса.
Какво ще научите
- Вмъкване на архитектурна подложка от Revit или CAD
- Моделиране на водопроводна инсталация
- Моделиране на канализация
- Основни принципи при създаване на собствени библиотечни елементи (фамилии)
- Съгласуване на модели между специалностите
- Определяне на загуби
- Създаване план на водопровод и канализация
- Създаване на аксонометрии
- Определяне на количества
- Експорт и принтиране на проектната документация
Съдържание на курсa
Записи от ден 1
3 урока
В момента нямате достъп до това съдържание
Съдържание на модул
Завършени 0%
Стъпки 0/3
Записи от ден 2
3 урока
В момента нямате достъп до това съдържание
Съдържание на модул
Завършени 0%
Стъпки 0/3
Записи от ден 3
3 урока
В момента нямате достъп до това съдържание
Записи от ден 4
3 урока
В момента нямате достъп до това съдържание
Съдържание на модул
Завършени 0%
Стъпки 0/3
Записи от ден 5
3 урока
В момента нямате достъп до това съдържание
За кого е подходящ курсът
Курсът е подходящ за студенти по-горен курс или инженери по част ВиК, които са начинаещи или имат малък опит с Revit.
Форма на провеждане на обучението
Обучението се провежа в ОНЛАЙН форма с видеоуроци
Време на достъп
Ще имате достъп до видеозаписите на курса в продължение на 12 месеца.
Работен темплейт
Получавате безплатно темплейт, който се използва в практиката за реални проекти. Свалете материалите от първия урок на курса.
Преподавател от практиката
Курсът се води от действащ проектант, с над 20 години опит. Курсът следва стъпките на реалното проектиране.
Консултация след курса
При възникването на въпроси при започване на работа с Revit след курса, получавате безплатна помощ във форума на сайта или платена индивидуална консултация в зависимост от вашите нужди.

14-дневна гаранция за връщане на парите
Всички наши курсове са на база реален опит в проектантската практика и с гаранция за високо качество на обучението. Ако обаче по някаква причина този курс не отговори на очакванията ви, ще ви възстановим платената сума. Възстановяване на таксата може да стане до 14 дни след записване.
Преподавател
Сертифициран от Autodesk прeподавател, провежда обучения по Revit, Advance Steel, Robot Structural Analysis, AutoCAD и други от 2010 година. Разработил е десетки темплейти, стилове и фамилии, които се използват от стотици проектанти. Действащ проектант по част Конструкции от 2000г.