Currently Empty: 0.00 € (0.00 лв.)
Начало › Форуми › Revit за Инсталации › Експорт към AutoCAD блокове и раздробени линии › Отговори на: Експорт към AutoCAD блокове и раздробени линии
14.05.2026 в 9:34
#20275
Отговорник
хм, явно аз съм в грешка. Пак пробвах да направя фамилия символ във символ и не се получи. Прегледах файла, от който съм извадил printscreen-a и се оказа, че горния контакт всъщност е само символ, а не моделна фамилия. Ще трябва да се потърси тогава, на какво основание фамилията за лампа от курса става на блок при експорта…
