Currently Empty: 0.00 € (0.00 лв.)
Начало › Форуми › Revit за Архитектура › проблем с прозорец в многослойна стена 60см › Отговори на: проблем с прозорец в многослойна стена 60см
28.10.2025 в 12:56
#19934
Отговорник
Здравейте, в тази фамилия за прозорец отворът в стената е направен не с Opening, както е обикновено, а с Void Extrusion. Дебелината на Void-a не стига за цялата стена и затова не може да я пробие. Редактирайте фамилията, като маркирате прозореца и изберете Edit Family от менюто. Маркирайте Void-a в план (вижте прикачения файл) и за Extrusion Start задайте стойност например -100 вместо сегашната стойност -50.
